10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Світ Великобританія з понеділка закриває всі коридори для подорожей

Великобританія з понеділка закриває всі коридори для подорожей

За словами прем’єр-міністра, Великобританія закриє всі коридори для подорожей з ранку понеділка, щоб «захистити себе від ризику появи ще невстановлених нових штамів» Covid.

Той, хто прилітає в країну з-за кордону, повинен буде пред’явити доказ негативного результату тесту на Covid і 10 днів провести в карантині, перш ніж його впустять в країну.

Це пов’язано з тим, що в п’ятницю набула чинності заборона на мандрівників з Південної Америки і Португалії через побоювання з приводу нового штаму вірусу, виявленого в Бразилії.

Борис Джонсон заявив, що нові правила будуть діяти як мінімум до 15 лютого.

Ще 1280 осіб з коронавірусом померли в Великобританії протягом останніх 28 днів, в результаті чого загальне число досягло 87 291 осіб.

Виступаючи на прес-конференції на Даунінг-стріт, прем’єр-міністр сказав, що «життєво важливо» вжити додаткових заходів зараз, «коли день у день ми працюємо над захистом населення».

«Саме тому, що у нас з’явилася вакцина, а так же ризик появи нових штамів з-за кордону, ми повинні вжити додаткових заходів зараз, щоб не допустити проникнення цих штамів в країну».

Всі коридори будуть закриті з 4:00 GMT в понеділок. Після цього тих, хто прибуває до Великобританії, необхідно буде помістити в карантин на термін до 10 днів, якщо через п’ять днів їх результати не будуть негативними.

Джонсон, який сказав, що правила будуть застосовуватися по всій Великобританії після переговорів з автономними адміністраціями, додав, що уряд буде посилювати правозастосування на кордоні і в країні.

Лідер лейбористів сер Кейр Стармер сказав, що це був «правильний крок», але назвав час прийняття рішення «знову повільним», додавши, що громадськість буде думати, «чому, чорт візьми, цього не сталося раніше».

Інші новини