10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Жесть В Омську школярки жорстоко побили знайому через хлопчика

В Омську школярки жорстоко побили знайому через хлопчика

Історія, що вражає своєю жорстокістю, сталася в місті Нафтовиків в кінці 2020 року. Героями її стали місцеві школярі. У соцмережах стурбована мати розповіла, що 29 листопада близько 17-ї години її дочка поверталася додому, але на вулиці 22 Апреля її підстерегли три дівчинки і жорстоко побили.

«Вони її штовхали, били по голові, по животу і спині, погрожували вбити, задушити ногою. Після побиття моя дочка потрапила в лікарню з компресійним переломом в 4-х місцях і струсом мозку. 21 день вона пролежала в лікарні і зараз перебуває вдома на домашньому навчанні», – розповіла омичка.

Також жінка зазначила, що дівчинка давно займалася танцями, але тепер через травму не зможе продовжувати тренування досить довгий час. Лікарі прогнозують, що школярка залишиться без улюбленого захоплення на найближчий рік.

Конфлікт між дівчатками стався через хлопчика, з яким вчилася постраждала. Незадовго до цього вона жартома просто зачепила його в школі, але однокласник затаїв образу. Спочатку він сам вирішив відповісти дівчині і став її штовхати, але швидко заспокоївся. Після цього він розповів про те, що сталося приятельці, яка, мабуть, і запропонувала подругам влаштувати дівчині «темну».

Ображений підліток не просто поскаржився подругам, але і дав їм контакти однокласниці, після чого на її адресу посипалися погрози. Школярці навіть довелося заблокувати агресивно налаштовану знайому. Дівчину буквально затероризували голосовими повідомленнями з погрозами побиття, і їх втілення не змусило себе чекати.

У нецензурній формі одна з подруг скривдженого хлопця загрожувала дівчині побиттям і кликала прийти в певне місце для вияснення стосунків.

«Приходь, я тобі морду розіб’ю!» – говориться в одному з голосових повідомлень.

Після побиття мати дівчинки звернулася в лікарню і написала заяву в поліцію, але кримінальну справу поки заводити не стали.

«У поліцію омичка звернулася 4 грудня. Її дочка проходила стаціонарне лікування 21 день, а зараз продовжує лікуватися амбулаторно. За попередніми діагнозами, які вдалося отримати від медиків, чітких підстав для порушення кримінальної справи не було. Коли дівчинка закінчить лікування і медики поставлять остаточний діагноз, буде призначена судово-медична експертиза результатом якої може бути рішення про порушення кримінальної справи.

Зараз за фактом події проводиться перевірка», – розповіли в прес-службі УМВС.

Інші новини