10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Курйози У Росії за «треш-стріми» запропонували садити в тюрму на 6 років

У Росії за «треш-стріми» запропонували садити в тюрму на 6 років

Голова комісії Ради Федерації з інформаційної політики та взаємодії із засобами масової інформації Олексій Пушков запропонував ввести кримінальне покарання за «треш-стрім».

Я планую доповнити статтю 282 КК РФ ( «Розпалювання ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності») пунктом, який заборонить треш-стрім, якщо в них містяться елементи насильства, приниження людської гідності або загрози для здоров’я. Буде передбачено три типи покарання: штраф, громадські роботи та позбавлення волі на термін від 3 до 6 років. Звісно, якщо мова йде про пряму участь або співучасть у вбивстві, то цей термін може бути більше».

21 січня в Раді Федерації пройшло засідання тимчасової комісії з інформаційної політики та взаємодії із засобами масової інформації, яке було присвячене темі вдосконалення російського законодавства з метою протидії «треш-стрімам». Його учасники обговорили можливі напрямки вдосконалення законодавства РФ, зокрема, залучення «треш-стримерів» до відповідальності, перекриття каналів фінансування таких трансляцій і їх блокування.

Приводом для обговорення «треш-стрімів» стало порушення кримінальної справи проти блогера Стаса «Reeflay» Решетняка, під час стріму якого померла його дівчина Валентина. Шокуюча трансляція відбувалася з дому Решетняка 2 грудня. Перед цим п’яний блогер демонстративно знущався над подругою, а після смерті у неї були виявлені закрита черепно-мозкова травма і інші пошкодження. Стрімер був заарештований до 3 лютого 2021 року.

Інші новини