10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Жесть Школяра, який побив чоловіка до напівсмерті, засудили до трьох років умовного терміну

Школяра, який побив чоловіка до напівсмерті, засудили до трьох років умовного терміну

Важкий підліток Денис Б., який в День Перемоги побив до напівсмерті дорослого чоловіка і потрапив під кримінальну справу, уникнув реального позбавлення волі. Школяра засудили до 3 років умовно і випробувальним терміном на два роки. Але хлопець прославився ще далеко до того, як потрапив під слідство: Денис систематично бив людей і знімав це на телефон.

Справа про умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров’ю надійшло в суд в жовтні, а 16 грудня 2020 року вже було винесено вирок – 16-річного Дениса визнали винним. Жодна зі сторін оскаржити рішення суду не стала, і 28 грудня воно вступило в законну силу. Ці 12 днів підліток знаходився під підпискою про невиїзд.

Денис Б. постійно провокував конфлікти, разом з товаришами або поодинці бив як ровесників, так і дорослих. Всякий раз хлопець знімав те, що відбувається на відео і залишався безкарним. Так, в 2019 році Денис Б. з товаришем «прославилися» тим, що побили на камеру чоловіка – ролик розійшовся по соцмережах і викликав величезний резонанс. Їм навіть зацікавилися поліцейські, але хлопцеві все зійшло з рук. Пізніше школяр знову вирішив проявити себе – і все так же знімав на відео, коли знущання над однолітками.

Кримінальна справа з’явилася в 2020 році після того, як 9 травня у компанії двох друзів Денис бив 30-річного чоловіка ногою по голові. Потерпілий кілька тижнів провів у реанімації, але вижив.

Інші новини