10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Світ Ринкова вартість біткоїнів тепер перевищує вартість Facebook

Ринкова вартість біткоїнів тепер перевищує вартість Facebook

Вибуховий стрибок зростання ціни біткоїнів привів до того, що ринкова вартість провідної криптовалюти перевищила ринкову вартість гіганта соціальних мереж Facebook.

При ринкової вартості на момент написання цієї статті в 761,5 мільярда доларів біткойн (BTC, +5.46%) зараз більш цінний, ніж всі, крім шести публічно торгівельних компаній, між Tesla (805,3 мільярда доларів) і Facebook (752,4 мільярда доларів).

Після зростання більш ніж на 300% в 2020 році ціна біткоїнів все ще зростає з вражаючою швидкістю, додавши більше 40% за останні вісім днів. Біткоін в даний час складає 40 800 доларів США. Він закрив 2020 рік на рівні 29 150 доларів.

За останні кілька днів біткоін також піднявся в рейтингу найбільш цінних валют світу.

Принаймні для однієї пари близнюків обгін біткоіна Facebook, безсумнівно, має більш приватне значення: співзасновник обміну криптовалюти Gemini і біткойн-мільярдер Кемерон Уінклвосс, який безуспішно подав до суду на засновника Facebook Марка Цукерберга за те, що нібито той вкрав ідею сайту соціальної мережі у нього і його брата, безумовно, відчували себе добре, маючи можливість Твітнути наступне:

#Bitcoin перевершив Facebook $FB в ринковій капіталізації. Є сенс припустити, що грошова мережа буде ціннішою, ніж соціальна мережа.

Інші новини