10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Наука НАСА випустило тривожне відео про глобальне потепління

НАСА випустило тривожне відео про глобальне потепління

Людство радикально руйнує планету!

У короткому новому відео, опублікованому в четвер, НАСА оголосило, що 2020 рік став найтеплішим роком за всю історію спостережень. Важливо відзначити, що наукове агентство підкреслило, що це потепління є частиною різкої тенденції, в значній мірі викликаної здержуючими тепло парниковими газами, що накопичуються в атмосфері.

«Останнє десятиріччя було найтеплішим десятиліттям за всю історію спостережень», – заявило НАСА.

Сучасні температурні рекорди агентства датуються більш ніж століттям, з 1880 року. І за останні сорок років підвищення температури на Землі прискорилося.

Агентство заявило, що рекордні сезони пожеж в 2020 році і різке танення арктичного морського льоду є ймовірними наслідками зміни клімату, викликаними діяльністю людини.

«На Землі останні 44 роки були набагато теплішими, ніж в середньому. Цього не сталося б, якби планета не нагрівалася в наслідок діяльності людини», – говорить Алан Гамлет, доцент кафедри цивільного будівництва, навколишнього середовища і наук про Землю в Університеті Нотр-Дам.

Тенденцію потепління на Землі неможливо швидко зупинити. Це тому, що кожен рік в нашій цивілізації, в якій переважає викопне паливо, в атмосферу викидаються величезні викиди вуглецю, додаючи і без того велику «купу» атмосферного вуглецю. Однак вчені ООН закликають світову спільноту скоротити викиди в наступному десятилітті і в подальшому, щоб стабілізувати глобальні температури десь в кінці цього століття, можливо, приблизно на 2 градуси Цельсія вище температури в XIX столітті. Це потребує безпрецедентних, але необхідних зусиль.

Інші новини