6.6 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Світ Місто в Італії роздасть приїжджим гроші на покупку і ремонт житла

Місто в Італії роздасть приїжджим гроші на покупку і ремонт житла

Італійська комуна Троїння на острові Сицилія оголосила про початок програми по залученню нових жителів, в рамках якої приїжджим нададуть будинки та кошти на їх ремонт. Про це повідомляє CNN.

За програмою десятки будинків виставлені на продаж за символічну ціну в 1 євро, а в найближчому майбутньому, коли колишні власники передадуть нерухомість владі, їх число перевищить сотню. Покупці повинні будуть відремонтувати об’єкти протягом трьох років: за рік після покупки потрібно подати в мерію план реконструкції, а до його реалізації приступити протягом двох років.

Учасники програми повинні будуть внести гарантійний депозит в розмірі 5 тисяч євро, після завершення ремонту його повернуть. Влада комуни обіцяє надавати гранти на ремонт до 15 тисяч євро, а також ще 10 тисяч за виконання енергоефективних робіт.

Є можливість придбати і готові будинки для проживання, якщо немає бажання займатися ремонтом, вартість таких будинків починається від 10 тисяч євро. При цьому частина цієї суми, до 8 тисяч, місто може компенсувати. Програма реалізується через онлайн-агентство HouseTroina.

Інші новини