10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Техно Microsoft запускає обмін зашифрованими повідомленнями, побудованими на блокчейні

Microsoft запускає обмін зашифрованими повідомленнями, побудованими на блокчейні

Корпорація Microsoft і індійська компанія по хмарним комунікацій Tanla Platforms запустили комунікаційну платформу, як послугу на основі блокчейна, покликану запропонувати більш конфіденційний і безпечний обмін повідомленнями.

Згідно з оголошенням в четвер, Microsoft була партнером по розробці і архітектором Wisely, орієнтованого на підприємства, операторів мобільного зв’язку, постачальників контенту та багатьох інших.

Платформа з наскрізним шифруванням побудована на Microsoft Azure як глобальна мережа для безпечного обміну даними, включаючи SMS, електронну пошту і повідомлення чату.

Компанії можуть отримати доступ до мережі через єдиний інтерфейс прикладного програмування (API), що пропонує багатоканальні можливості.

За словами компаній, розумне будівництво за допомогою технології блокчейн забезпечує «повну видимість даних, дозволяючи використовувати єдине джерело правди для всіх зацікавлених сторін». Тепер Управління по патентах і товарних знаків США видало Wisely три патенти в області криптографії та блокчейн-процесів.

Платформа Wisely буде продаватися обома компаніями по всьому світу.

Інші новини