10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Курйози Китайці забули, що робота їх ЖД базується на Flаsh, який більше не...

Китайці забули, що робота їх ЖД базується на Flаsh, який більше не підтримується

Компанія Adobe ще в липні 2017 офіційно анонсувала припинення роботи плагіна Flash Player до 2021 року, і всі зареєстровані користувачі ближче до кінця 2020 року стали отримувати від неї регулярні нагадування. У січні плагін відключився автоматично на всіх пристроях.

На жаль, на цій програмі базувалася робота залізничної мережі Шеньяна, яка після відключення стала витворяти що завгодно, але не те, що треба. Залізничники в день припинення роботи програми одномоментно виявили, що дорога некерована, а контроль над системою втрачений.

Весь день поїзди самі собою зупинялися, стрілки не переключались, синхронізація рейсів повністю зруйнувалася. Справитися з транспортним колапсом вдалося через два дні після установки старої доброї піратської версії плагіна, в якій був відсутній механізм відключення. Незрозуміло одне – чому повідомлення Adobe про відключення програми було проігноровано керівниками залізниці і владою великого мегаполісу з вісьмома мільйонами жителів і звідки, все-таки, виникла піратська версія.

Інші новини