11.4 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Позитив Кмітлива офіціантка врятувала хлопчика від знущань

Кмітлива офіціантка врятувала хлопчика від знущань

Офіціантка з Флориди отримала подяку місцевій поліції за те, що врятувала 11-річного хлопчика від родичів, які його мучили. Помітивши синці на руках хлопчика, вона зуміла показати йому записку, в якій була одне запитання: «Тобі потрібна допомога?»

Хлопчик разом з батьками прийшов в ресторан Mrs. Potato в Орландо. Офіціантка, Флавія Карвальо, помітила, що батьки замовили їжу собі, але нічого не взяли хлопчикові. Його вітчим, Тімоті Вілсон, на її запитання про замовлення для дитини відповів, що хлопчик поїсть вдома. Потім Флар помітила синьці і подряпини на руках і обличчі хлопчика.

«Я побачила подряпину у нього між брів і синець біля очей», – розповіла вона.

Тоді офіціантка написала записку: «Тобі потрібна допомога?» і показала її хлопчикові з-за спини його батьків. Спочатку він злякано похитав головою, але потім, трохи подумавши, впевнено кивнув «так». Після цього дівчина подзвонила в службу порятунку 911.

На записі її розмови зі службою порятунку можна почути:

«Я дуже переживаю і не знаю, що робити. Порадьте мені, будь ласка! Що я можу зробити? Тут хлопчик, він у синцях, і нічого не їсть, коли інші члени його сім’ї їдять»

Після дзвінка Флавії в заклад приїхала поліція. Коли хлопчика попросили закатати рукава, виявилося, що всі його руки покриті синцями, і йому боляче навіть доторкнутися до них.

Як виявилося, вітчим хлопчика, 34-річний Тімоті Вілсон, і його мати, 31-річна Крістін Суонн, періодично знущалися над дитиною, били, зв’язували ременями і підвішували вниз головою. Обидва були арештовані: Вілсон – за звинуваченням у насильстві над дитиною, а Суонн – за звинуваченням у невиконанні обов’язків по вихованню неповнолітнього і потуранні насильству.

Хлопчик був доставлений в госпіталь, де у нього виявили істотний дефіцит маси тіла – очевидно, що дитина постійно недоїдала. Все його тіло було вкрите слідами побоїв. Хлопчик розповів, що його змушували по 30 хвилин стояти в планці – це вправа для тренування пресу, яку навіть професійні спортсмени роблять по кілька хвилин за один підхід – і били його, коли у нього нічого не виходило.

«Цей хлопчик піддавався справжнім тортурам, – розповів представник поліції. – Те, що він розповідає, жахає».

Як виявилося, дитину регулярно били ременями і дерев’яною ручкою від мітли, заковували в наручники і в якості покарання за кілька днів не давали їсти.

В результаті, він і його 4-річна сестра були вилучені з сім’ї органами опіки та поміщені до притулку.

Інші новини