10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Курйози Фільм «Прочитати і спалити» вийшов в тренди після крадіжки ноутбука Ненсі Пелосі

Фільм «Прочитати і спалити» вийшов в тренди після крадіжки ноутбука Ненсі Пелосі

«Прочитати і спалити» набирає популярність після того, як один з тих хто вломився в Капітолій США вкрав ноутбук з офісу спікера Ненсі Пелосі і спробував продати його «таким собі хакерам».

Ця спроба точно відображає сюжет фільму братів Коен 2008 року, в якому розповідається про двох недалеких співробітників спортзалу (Френсіс Макдорманд і Бред Пітт), які стикаються з недоречними мемуарами колишнього аналітика ЦРУ (Джон Малкович) і приймають їх за секретні урядові документи. Як і бунтар в Капітолії, ці двоє намагаються продати те, що вони вважають секретною урядовою інформацією.

В даний час ФБР розглядає жінку з Пенсільванії, Райлі Джун Вільямс, як підозрювану у справі про вкрадений ноутбук. Один свідок стверджує, що Вільямс вкрала ноутбук з офісу спікера Пелосі і заявила, що мала намір продати комп’ютер «якимсь хакерам». Не дивно, що план провалився через невідомі причини. Влада все ще досліджує, чи є у Вільямс комп’ютер, чи можливо вона його знищила.

Після того, як на багатьох сайтах з’явилася новина про невдалу спробу продажу інформації з ноутбука Пелосі, користувачі звернулися в соціальні мережі, щоб підкреслити подібність цієї ситуації з сюжетом фільму «Прочитати і спалити».

Інші новини