10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Позитив Дідусь покликав друга заміж, і той не зміг відмовитися. Про лазійку в...

Дідусь покликав друга заміж, і той не зміг відмовитися. Про лазійку в законі

Чоловік вийшов заміж за свого кращого літнього друга і ні про що не шкодує. Таке рішення було не камінг-аутом похилих чоловіків, а життєвою необхідністю. План приятелів виявився ідеальним «злочином».

Мова йде про 60-річного жителя Дубліна Майкла О’Саллівана і його супутника життя, кращого друга, 85-річного Метта Мерфі.

Ірландці дружили три десятка років і нарешті зважилися на серйозний крок – зв’язати своє життя узами шлюбу. Ось тільки їх історія не така проста, якою вона може здатися на перший погляд. Справа в тому, що О’Салліван – батько трьох дітей, та й взагалі натурал. Довгі роки Майкл був не тільки другом Метта, але і опікуном літнього чоловіка. На знак подяки за те, що О’Салліван завжди був готовий підставити своє плече, Мерфі вирішив залишити приятелю в спадок свій будинок. Той зміг би жити в ньому після смерті пенсіонера.

Однак в такому випадку Майклу довелося б виплатити податок на спадщину в розмірі 44 868 фунтів (близько 1,7 мільйона гривень). Щоб обдурити закон і позбавити друга від зайвих витрат, Мерфі прийшла в голову ідея – зіграти весілля з приятелем. Лише так О’Салліван зможе стати повноправним власником нерухомості.

«У Метта була ідея. Одного разу він сказав: «Я віддам тобі будинок, а ти доглянеш за мною. Це буде моєю платою», – згадує слова друга Майкл.

План пенсіонера сподобався і Майклу, адже в той момент в житті чоловіка була чорна смуга. Будинок, в якому тоді жив О’Салліван, погрожували продати, і чоловікові доводилося тулитися в своїй машині.

«Розумієте, в той час цей шлюб був швидше за розрахунком. Мені потрібно було десь жити, а Метту була необхідна людина, яка змогла б про нього піклуватися», – поділився Майкл.

Весілля відбулося, і друзі, що стали вже подружжям, почали жити як справжня сімейна пара. Та й за майно можна було більше не переживати.

«Перший рік був чудовим. Ми каталися на машині, ходили на прогулянки, в кафе, ми завжди і всюди були разом. Було здорово», – зізнався ірландець.

Хоча Метта більше немає, будинок став для О’Саллівана не тільки дахом над головою, але й нагадуванням про міцну дружбу.

Інші новини