10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Курйози Чоловік захотів перечекати дощ, заліз в чужий будинок і залишився там жити

Чоловік захотів перечекати дощ, заліз в чужий будинок і залишився там жити

У британському місті Суонсі 29-річний чоловік заліз в чужий будинок, поки господарі були у відпустці, і залишився там жити. Грабіжник навіть користувався машиною власників і втік, коли вони повернулися. Про це пише Daily Mail.

Громадянин Латвії Гліб Зайцев «хотів перечекати дощ» і тому проник до чужого будинку, відключивши в ньому сигналізацію, інтернет і зовнішнє освітлення. Порушник користувався майном подружжя, яке проживає в домі, як власним: спав в ліжку, брав їжу з холодильника і водив їх машину, витративши півбаку.

Коли господарі повернулися, то побачили припаркований на іншому місці автомобіль. З будинку лунав шум, відчувався запах диму. Подружжя увірвалися всередину і побачили Зайцева. Прямо при власників він взяв піджак з їх гардероба, сказав «Ніяково вийшло» і зник.

Через місяць чоловіка заарештували за крадіжку в магазині і незаконне носіння зброї. Також при ньому була невелика кількість амфетаміну. З’ясувалося, що Зайцев причетний до ще одного схожого випадку у районі, але тоді бешкетника не змогли допитати через його поведінку. В результаті грабіжника засудили до 36 тижнів тюремного ув’язнення.

Інші новини