10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Світ Австралія навряд чи повністю відкриє кордони в 2021 році

Австралія навряд чи повністю відкриє кордони в 2021 році

Австралія навряд чи повністю відкриє свої кордони в 2021 році, навіть якщо більша частина населення буде вакцинована в цьому році, як і планувалося, говорить високопоставлений чиновник охорони здоров’я.

Цей коментар розвіяв надії авіакомпаній, які сподівалися на відновлення перельотів вже в липні.

Секретар Міністерства охорони здоров’я Брендан Мерфі висловив свою думку після того, як його запитали про ескалацію коронавірусу в інших країнах.

Доктор Мерфі очолив швидкі дії Австралії щодо закриття своїх кордонів в березні минулого року.

«Я думаю, що більшу частину цього року ми проведемо зі збереженням існуючих обмежувальних заходів», – сказав він Австралійській радіомовній корпорації в понеділок.

«Навіть якщо у нас буде вакцинована велика частина населення, ми не знаємо, буде це запобігати поширенню вірусу», – сказав він, додавши, що, на його думку, карантинні вимоги для мандрівників збережуться «протягом деякого часу».

Громадяни, постійні жителі і особи, які користуються пільгами, можуть в’їжджати в Австралію, якщо вони пройдуть 14-денний карантин в готелі за свій рахунок.

Qantas, національний перевізник Австралії, відновив бронювання на початку цього місяця, заявивши, що очікує, що міжнародні поїздки «почнуть відновлюватися з липня 2021 року».

Однак він додав, що це буде залежати від рішення уряду Австралії.

Інші новини