10.2 C
Kyiv
Понеділок, 18 Жовтня, 2021
Головна Новини Світ Американці на МКС діляться їжею з російськими космонавтами

Американці на МКС діляться їжею з російськими космонавтами

Через те що старт вантажного космічного корабля «Прогрес МС-16» був відкладений більш ніж на два місяці, у російських космонавтів на борту МКС закінчилися запаси їжі.

Росія просила США доставити на Міжнародну космічну станцію (МКС) російські продукти харчування. Американці відповіли, що запасів їх їжі на МКС вистачить на всіх. І платити за неї не доведеться.

«Американська їжа надається нашим космонавтам на безоплатній основі», – підкреслив завідувач відділом харчування Інституту медико-біологічних проблем РАН.

«Отримали від американської сторони, точну кількість наразі не пам’ятаю, по-моєму, 13 контейнерів з раціонами харчування», – сказав космонавт Сергій Рижиков фахівець підмосковного Центру управління польотами.

Відзначимо, перенесення запуску «Прогресу МС-16» з 11 грудня на нинішній рік сталося через необхідність додаткових перевірок. Старт очікується 15 лютого.

На МКС працюють космонавти Сергій Рижиков і Сергій Кудь-Сверчков і американські астронавти Кетлін Рубінс, Майкл Хопкінс, Віктор Гловер і Шеннон Уолкер. На борту також перебуває японський космонавт Соїті Ногуті.

Інші новини